Контактирајте нас

Схандонг Белиеве Цхемицал Пте., ЛТД.

Адреса:Зграда Схији Донгфанг, Донгфанг Роад, високотехнолошки округ, град Веифанг, провинција Шандонг, Кина.

Тел:86-532-80960265

Телефон:86-18906362908

факс:86-532-80960265

Е-маил:салес@белиевецхем.цом

Веб:ввв.белиевецхемицал.цом

Пошаљи упит